Nowe mieszkania - Domy Sycylijska

FORMULARZ KONTAKTOWY >>

NoweMieszkania.pl

InfRynek pierwotny - Domy Sycylijska

Domy Sycylijska

arrowg

DeweloperDeweloper:REAL Development Group sp. z o.o. sp.k.

InwestycjaInwestycja:Domy Sycylijska

LokalizacjaLokalizacja:Łódź - Bałuty, ul.Sycylijska

PowierzchniaPowierzchnia:114.29 - 132.86 m2

CenaCena:od 4138 zł/mkw

Tel.Tel.:798 813 813

E-mailE-mail:klient@realdevelopment.pl

WWWWWW:www.realdevelopment.pl

AtutyAtuty:GarażGarażTeren ogrodzonyTeren ogrodzony

Osiedle Sycylijska odróżnia od pozostałych łódzkich inwestycji mieszkaniowych mnóstwo szczegółów. Dzięki nim jest unikalne, wyjątkowe. Choć w swojej funkcjonalności przewyższa istniejące propozycje deweloperskie.

 

Powstające osiedle składa się z 6 domów bliźniaczych stanowiących komfortową przystań dla 12 rodzin. 

Wjazd i komunikacja po terenie osiedla został przewidziany prywatną drogą wewnętrzną. Zarówno otwarcie bramy rozwiernej, jak sterowanie furtką, czy domofonem odbywa się za pomocą jednego pilota. A wjazd do każdej posesji jest zaznaczony niskim, nowoczesnym światłem.

 

Cały teren jest ogrodzony roślinnym płotem zdobionym równomiernie posadzonymi tujami, a linie działek - wyznaczone subtelnymi, lekkimi przęsłami kaskadowymi. Ten, niemal wprost zaczerpnięty z amerykańskich przedmieść sposób wyznaczania krawędzi terenu tłumaczy familiarny klimat projektu. Oddaje klimat komfortu, sprzyja nawiązywaniu dobrosąsiedzkich relacji. 

 

W pełni zagospodarowana zieleń emanuje starannością m. in. dzięki równo przystrzyżonym trawnikom na całym obszarze oraz posadowionym w przemyślany sposób drewnianym donicom. W pierwszym roku użytkowania deweloper zapewnia bezpłatną pielęgnację roślinności.

 

Inwestycja Domy Sycylijska jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Cały projekt składa się z 12 nowych domów. Aktualnie w inwestycji Domy Sycylijska pozostało na sprzedaż 10 nowych domów jednorodzinnych o powierzchniach od 114 do 133 metrów 

NazwaMetrażLiczba pokoiPiętroCena m2Cena całościRzut

65.14.A-A114,2950-I4 213 zł481 586 zł zobacz

65.14.A-B114,2950-I4 568 zł522 086 zł zobacz

65.15.B-A118,5350-I4 376 zł518 705 zł zobacz

65.15.B-B118,5350-I4 376 zł518 705 zł zobacz

65.16.B-A118,5350-I4 382 zł519 455 zł zobacz

65.16.B-B118,5350-I4 384 zł519 705 zł zobacz

65.17.C-A132,8650-I4 215 zł560 102 zł zobacz

65.17.C-B132,8650-I4 255 zł565 352 zł zobacz

65.18.C-A132,8650-I4 138 zł549 852 zł zobacz

Vademecum kupującego

Przed zakupem – sprawdź dewelopera!

Przed zakupem – sprawdź dewelopera!

Wybór mieszkania jest bardzo poważną decyzją, dlatego przed podpisaniem ostatecznej umowy konieczne jest dokładne poznanie firmy, która będzie realizowała nasze marzenie o własnym M. Wiarygodność dewelopera możemy bez problemu sprawdzić samodzielnie. Podstawowe czynności jakie należy w tym celu wykonać opisano poniżej.

czytaj więcej >>

Podatek od najmu w kilku krokach

Podatek od najmu w kilku krokach

Rozliczanie podatku od najmu jest dość skomplikowane – wymaga bowiem znacznej wiedzy i doświadczenia. Mimo to, ogólny sposób postępowania można opisać w kilku prostych punktach. Pierwszym krokiem jest oszacowanie przychodów płynących z najmu, a także związanych z nimi kosztów. Należy też policzyć, która forma rozliczania podatku będzie dla nas najkorzystniejsza. Jeśli wybierzemy ryczałt, trzeba zdecydować, czy będziemy się rozliczać miesięcznie, czy kwartalnie.

czytaj więcej >>

Mieszkanie na parterze?

Mieszkanie na parterze?

Mieszkania położone na parterze w ofertach deweloperów zazwyczaj są tańsze niż lokale położone wyżej. Parterowe usytuowanie uważa się za uciążliwe i mniej bezpieczne. Z tego powodu deweloperzy starają się skusić klientów dodatkowymi atutami, takimi jak np. duży taras czy własny ogródek. Zastanawiając się nad wyborem własnego mieszkania, nie zapominajmy, że lokale na parterze mają też swoje zalety.

czytaj więcej >>

Wspólnota mieszkaniowa – wspólne prawa, wspólne obowiązki

Kupujesz mieszkanie. Stajesz się nie tylko jego właścicielem, ale i – równocześnie – członkiem wspólnoty mieszkaniowej. Czy wiesz, co się z tym wiąże? Jakie wynikają z tego prawa, a jakie obowiązki? Wspólnota mieszkaniowa to jednostka organizacyjna zarządzająca częściami wspólnymi nieruchomości, która należy do jej członków.Wspólnota staje się zatem gospodarzem budynku.

czytaj więcej >>

Mieszkanie pod Warszawą? Czemu nie!

Stale pogarszająca się sytuacja na polskim rynku pracy, zahamowanie wzrostu wynagrodzeń oraz brak jakiejkolwiek perspektywy poprawy sytuacji w naszym kraju sprawiają, że wszelkie inwestycje mieszkaniowe podejmujemy ostatnio bardzo ostrożnie. Z uwagi na kryzys ekonomiczny dokładnie porównujemy ceny wielu dostępnych na rynku ofert, coraz częściej także szukamy mieszkań położonych poza miastem.

czytaj więcej >>

Formalności, które czekają nabywcę lokalu mieszkalnego

Mieszkanie kupione. Teraz czas dopiąć na ostatni guzik wszystkie formalności. „Jakie jeszcze formalności?” - wielu szczęśliwych nabywców łapie się za głowę. W ferworze odbioru mieszkania, remontów, wykończeń i upragnionych przeprowadzek zapominają o kilku ważnych sprawach...

czytaj więcej >>

Wykańczanie mieszkania w trzech krokach – budżet, zakup materiałów, wybór ekipy

Kupno mieszkania to ważny moment – spełnione marzenie, ale i początek drogi pełnej pułapek, czyli wykańczania nowego lokum. Zanim wprowadzimy się do własnego M, musimy przecież stawić czoła logistycznemu wyzwaniu. Co robić, żeby mu sprostać?

czytaj więcej >>

Najnowsze artykuły

Aktualności filmowe

Oferty - nowe mieszkania i domy

Nowe domy Łódź - dzielnice

Aktualności

Belleville inspirowany Francją

Belleville inspirowany Francją

To inwestycja o niewątpliwych walorach estetycznych i wysokiej funkcjonalności. Postawiono tu na połączenie atrakcyjnej i dogodnej lokalizacji (...)

przeczytaj cały artykuł

Dmowskiego 19 - nowoczesność wśród zieleni

Dmowskiego 19 - nowoczesność wśród zieleni

Inwestycja powstaje aktualnie we Wrocławiu, na Kępie Mieszczańskiej przy ulicy Romana Dmowskiego 19. Lokalizacja w samym centrum miasta to doskonała (...)

przeczytaj cały artykuł

Inwestycja Miasto Moje

Inwestycja Miasto Moje

Inwestycja znajduje się na Żeraniu, przy ul. Marywilskiej 58 (10 km od centrum Warszawy). Obiekt jest realizowany przez dewelopera Ronson Development (...)

przeczytaj cały artykuł

Aura Sky

Aura Sky

To ciekawa inwestycja z nowoczesną, modernistyczną architekturą z dużymi przeszkleniami i ogromnymi oknami, pozwalającymi podziwiać piękną okolicę. (...)

przeczytaj cały artykuł

Zawiła, Kraków, Kliny to nowa inwestycja położona w stolicy Małopolski

Zawiła, Kraków, Kliny to nowa inwestycja położona w stolicy Małopolski

Kraków i dzielnica Kliny to wprost idealne miejsce do zamieszkania wraz z rodziną. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które cenią sobie (...)

przeczytaj cały artykuł

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

www.nowemieszkania.pl 2013 Imedia Group 03-918 Warszawa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14, fax. 22 616-07-17 biuro@nowemieszkania.pl